A-
A+
Опубліковано 27 червня 2018 року, 11:30

Втілили у життя ще один інфраструктурний проект – у П’ятихатках – Валентин Резніченко

У П’ятихатках капітально відремонтували каналізаційні мережі та очисні споруди. Підрядники замінили понад чотири кілометри труб і встановили сучасне обладнання. Така реконструкція – вперше за 40 років. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.  

«Відновлення в області інфраструктури, яка роками була в занедбаному стані – одне із завдань Президента України Петра Порошенка, поставлених перед ДніпроОДА. Прагнемо зробити життя місцевих мешканців комфортним і затишним. Один із проектів – капремонт каналізаційних мереж та очисних споруд у П’ятихатках», – розповів Валентин Резніченко.

Каналізаційну мережу в П’ятихатках не реконструювали десятки років – труби заіржавіли, а очисні споруди були в аварійному стані. Через це страждали місцеві жителі та природа. Вирішити проблему допомогла ДніпроОДА.

«За підтримки ДніпроОДА виконана велика робота. Нова каналізація та система очищення води захистить екологію нашого міста і забезпечить нормальні умови життя понад 20 тис. місцевих мешканців», – сказав міський голова П’ятихаток Олег Малоок.

Підрядники замінили понад чотири кілометри труб, оновили обладнання насосної станції, облаштували відстійники для води, мулові і піскові майданчики, реконструювали лабораторію.

 «Життя у нашому місті покращується. Нарешті бачимо позитивні зміни», – поділився думкою мешканець П’ятихаток Віктор Ридзаніч.

За три роки на Дніпропетровщині втілили понад 600 інфраструктурних проектів.

У П’ятихатках реконструювали каналізаційні мережі та очисні споруди

Замінили понад чотири кілометри труб

Встановили сучасне очисне обладнання,…

…мулові та піскові майданчики

Реконструювали лабораторію

«За підтримки ДніпроОДА виконана велика робота», – сказав міський голова П’ятихаток Олег Малоок

Тепер каналізаційні води будуть очищуватись за допомогою аеротенку і не нестимуть загрози довкіллю

«Життя у нашому місті покращується», – поділився думкою мешканець П’ятихаток Віктор Ридзаніч

Завантажуємо ще