A-
A+
Опубліковано 07 лютого 2018 року, 12:30

Вперше за десять років черговики Царичанки отримають нові квартири – Валентин Резніченко

У Царичанці стару будівлю реконструюють під житло. Нова покрівля та утеплений фасад, всередині – індивідуальна система електроопалення. Ключі від одно- та двокімнатних квартир отримають десять черговиків, у тому числі – родини АТОвців. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Реконструюємо старі будівлі під житло по всій області. У першу чергу допомагаємо отримати власну оселю тим, хто боронить спокій на Сході. Таке завдання поставив перед нами Президент України Петро Порошенко, – зазначив Валентин Резніченко. – У Царичанці десять пільговиків стануть власниками квартир в повністю оновленому будинку».

У старій будівлі у Царичанці колись розташовувалася аптека. Зараз її реконструюють обласним коштом.

«У нашому селищі черговики не отримували житла більше десяти років, – розповів заступник селищного голови Володимир Стрілець. – Добре, що губернатор підтримав нас, і область виділила кошти на реконструкцію будівлі, яка довгий час стояла занедбаною».

Двоповерховий будинок – із новою покрівлею та яскравим утепленим фасадом. Ремонтники зробили у квартирах лоджії – раніше їх не було. Провели електрику та каналізацію, підвели воду. Передбачили індивідуальне опалення – у кожній оселі стоятимуть сучасні електрокотли.

У будинку облаштують 10 квартир: дві однокімнатні та вісім – двокімнатних. Загальна площа кожної – від 52 до 76 квадратних метрів. Вже завезли міжквартирні та міжкімнатні двері. Всередині підрядники підготували стіни під шпалери у кімнатах та під фарбування – у кухнях. Зараз облаштовують плиткою санвузли.

Власниками квартир, які підготують «під ключ», стануть десять пільговиків, у тому числі – учасники АТО.

«Питання житла – найболючіша проблема для кожного військового. Іноді доводиться очікувати на власну оселю все своє життя. Я сам у черговиках вже понад 10 років, – поділився військовий комісар Царичанського району Олександр Світенко. – Дуже приємно, що в такий складний час держава опікується нашими соціальними проблемами».

Наразі у розпалі – і роботи на території. Там зводять огорожу та готують ґрунт під тротуарну плитку.

Всі роботи підрядники планують завершити цьогоріч.


У Царичанці реконструюють будинок під житло для пільговиків

Володимир Стрілець «Добре, що губернатор підтримав нас, і область виділила кошти на реконструкцію будівлі, яка довгий час стояла занедбаною»

Будівля вже з новою покрівлею,..

..утепленим фасадом та енергозберігаючими вікнами

У кожній квартирі установлять електроопалювальні котли

Зараз тривають внутрішні оздоблювальні роботи

Стіни кімнат вже підготували під шпалери,..

..санвузли облаштовують плиткою

Ремонтники зробили у квартирах лоджії – раніше їх не було

Десять квартир здадуть «під ключ» – ..

..їх щасливими власниками стануть пільгові черговики Царичанки,..

..серед яких і АТОвці

«Дуже приємно, що в такий складний час держава опікується нашими соціальними проблемами», – Олександр Світенко 

Навколишню територію облаштують тротуарною плиткою, зведуть і огорожу

Всі роботи планують завершити цьогоріч

Завантажуємо ще