Опубліковано 30 липня 2019 року, 14:30

Вперше в історії міжнародних змагань зі спортивного орієнтування перемогу здобув дніпрянин

На міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування O-Ringen вперше в історії перемогу здобув українець. Найкращим став дніпрянин Руслан Глібов, повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Руслан Глібов із Дніпра виборов «золото» у найпрестижнішій групі «еліта/ чоловіки», у яку допускаються за рейтингом 150 найсильніших спортсменів світу.

Найбільш масові у світі 5-денні змагання зі спортивного орієнтування (бігом) впродовж чотирьох десятиліть проводяться у Швеції. Цьогоріч вони зібрали 17,6 тис учасників віком від 10 до 90 років.

Глібов – срібний призер Чемпіонату світу-2018, лідер національної збірної України зі спортивного орієнтування. Аби здобути медалі на змаганнях світового рівня, радить бігати якомога більше на складних місцевостях, аналізувати подолані маршрути, прагнути до ідеалу та досягати високої майстерності.

Спортивне орієнтування – вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості. Для навігації – мапа та компас, а для відмітки – електронний чіп. Бігають орієнтувальники по лісах, полях, парках та містах. Хто проходить всю дистанцію швидше за інших, той і переміг.