A-
A+
Опубліковано 08 травня 2019 року, 13:30

В облдержадміністрації відбувся інтенсив для молодих бізнесменів Дніпропетровщини

Експерти, підприємці та стартапери. У Дніпропетровській ОДА – тренінг для молодих бізнесменів регіону. «Прокачували» навички протягом трьох годин. Досвідом ділилися провідні українські експерти.

«Ми постійно проводимо тренінги для бізнесменів – досвідчених та початківців. Один із них – це «Матриця успішного бізнесу». Прагнемо навчити підприємців мислити по-новому та знаходити прибуткові ідеї, щоб бізнес починався з доходу», – розповіла начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Алла Кефель.

На тренінгу обговорювали формування структури підприємства, корпоративну культуру та роботу з цільовою аудиторією. Досвідом ділилися експерти зі Львову.

«Пять років тому заснував туристичне агентство. Постійно розвиваю свій бізнес, тому такі тренінги – важливі для мене. Корисною буде ніформація про управління внутрішніми фінансами», – сказав підприємець Сергій Шишацький.

Наступний етап інтенсиву – «Інтернатура бізнесу». Учасники виконуватимуть практичні завдання.

«Я не вперше в «Матриці бізнесу». Торік проходила «інтернатуру». Уявлення про бізнес перевернула з ніг на голову. Можу похвалитися здобутками: моя агенція із нерухомості вийшла на міжнародний ринок. Усе це – завдяки отриманим знанням», – поділилася учасниця тренінгу, підприємець Євгенія Чернявська.

В інтенсиві взяли участь 20 бізнесменів.

У Дніпропетровській ОДА – тренінг для молодих бізнесменів регіону

Зібралися зо два десятки учасників

«Ми постійно проводимо тренінги для бізнесменів – досвідчених та початківців. Один із них – це «Матриця успішного бізнесу», – начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель

Зустріч тривала три години

Говорили про формування структури підприємства,

корпоративну культуру,

роботу з цільовою аудиторією

Слухачі активно нотували

«П’ять років тому заснував туристичне агентство. Постійно розвиваю свій бізнес, тому такі тренінги – важливі для мене», – підприємець Сергій Шишацький

Наступний етап інтенсиву – «Інтернатура бізнесу»

Учасники виконуватимуть практичні завдання.

«Торік проходила «інтернатуру». Можу похвалитися здобутками: моя агенція із нерухомості вийшла на міжнародний ринок. Усе це – завдяки отриманим знанням», – учасниця тренінгу Євгенія Чернявська

В ОДА постійно проводять тренінги для бізнесменів

Завантажуємо ще