A-
A+
Опубліковано 09 липня 2018 року, 16:30

В історичному музеї Дніпра можна дізнатися про розвиток чоловічої моди (ЦІКАВО)

Шаровари, фраки та бальний жилет. Про основні тенденції розвитку чоловічої моди можна дізнатися в історичному музеї Дніпра. Там працює виставка «Мужня мода», повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.  

«Чоловіча мода не часто буває предметом зацікавленості дослідників, музейників, приватних колекціонерів. Проте колекція одягу історичного музею Дніпра дозволяє простежити основні тенденції розвитку моди»,  - зазначили в музеї.

На виставці «Мужня мода» - експонати, що охоплюють час від XVIII до ХХ ст. Найстаріші експонати – зразки традиційного козацького вбрання: куртас, кунтуш, пояси, шаровари.

Західноєвропейська мода представлена, зокрема, шовковим бальним жилетом, який нещодавно повернувся з реставрації. Є  колекція головних уборів – від «котелка» до «пиріжка». В експозиції - й різноманітні сорочки, краватки, фраки та аксесуари.

Переглянути виставку можна до 10 вересня 2018 року. Вона працює щодня, крім понеділка та останньої п’ятниці місяця, з 10:00 до 17:00.Адреса музею: вул. Дмитра Яворницького, 16.

Завантажуємо ще