A-
A+
Опубліковано 15 травня 2019 року, 16:30

В Аулівській громаді пройде Сяйво-фест талантів Дніпропетровщини

Козацькі бойові мистецтва, виступи фольклорних колективів, національні страви. А ще – етно-весілля та вистава кінного театру. В Аулівській громаді вже цього вік-енду пройде феєричний Сяйво-фест. Власні таланти презентують козацькі та фольклорні колективи з різних громад Дніпропетровщини. Долучитися до етно-свята запрошують всіх мешканців області.

 «Сяйво-фест влаштовуємо другий рік поспіль. Головна ідея – популяризація української та козацької культури. В одне коло збираємо таланти з різних куточків Дніпропетровщини», – розповів голова Аулівської ОТГ Ігор Драка.

 До фесту готують багато цікавинок. Поміж іншого – реконструкцію козацького бою у виконанні кінного театру «Аллюр». Будуть і показові виступи на конях. Два фольклорних колективи з Кочережок виконають українські пісні. Зіграють і два етно весілля – в українському та козацькому стилях.

Головна «родзинка» фесту – декілька козацьких локацій: "Обухівська Січ", "Козацький Гарт", "Золота паланка", "Люті козаки". Козаки презентують прийоми бойових мистецтв. Можна буде подивитися і виступи бандуристів, а ще скуштувати національні страви.

Ввечері на всіх учасників та гостей фесту чекає феєричне вогняне шоу.

Сяйво-фест пройде в центрі селища Аули 18 травня. Відкриття – о 12.00. Програма свята – тут.

Завантажуємо ще