A-
A+
Опубліковано 12 квітня 2018 року, 15:30

Унікальний реанімобіль обласної служби «екстренки» вивіз із зони АТО близько тисячі поранених бійців

Близько тисячі важкопоранених бійців вивіз із початку АТО унікальний реанімобіль. Суперкар Дніпропетровського обласного Центру екстреної медицини та медицини катастроф розрахований одразу на трьох пацієнтів, і не має аналогів у країні. Про це розповів директор Центру Радій Шевченко.

«Реанімобіль розрахований одразу на трьох постраждалих. Унікальність – саме у кількості місць. Для порятунку в автомобілі є кардіомонітори, апарати штучної вентиляції легенів, два кисневі балони на 40 літрів. Для порівняння – у звичайних «швидких» використовуються портативні балони на 10 літрів, – зазначив Радій Шевченко. – Це справжня реанімаційна палата на колесах, єдина в Україні».

Німецьке авто стає у нагоді під час надзвичайних ситуацій із великою кількістю постраждалих, а ще – забирає поранених безпосередньо із зони АТО.

«З початку АТО реанімобіль побував у містах Курахове, Селидове, Добропілля. Загалом вивіз із гарячих точок Донбасу близько тисячі важкопоранених бійців», – зазначив Радій Шевченко.

Він додав, що реанімобіль на трьох пацієнтів суттєво економить час на порятунок. Зменшує кількість бригад, які виїжджають на виклик. Замість трьох у дорогу вирушає одна.

Загалом на Дніпропетровщині 342 машини «швидкої», 37 з яких – реанімобілі.

 Швидка для порятунку трьох пацієнтів

Єдина в Україні

Реанімація на колесах

Завантажуємо ще