A-
A+
Опубліковано 12 лютого 2019 року, 13:30

Українським військовослужбовцям передаємо півсотні комплектів функціонального спортобладнання – Юрій Голик

У військові частини Дніпропетровщини та в зону АТО найближчим часом відправляться півсотні комплектів спортивного знаряддя. Це функціональні петлі, завдяки яким можна повноцінно тренуватися на вулиці, у приміщенні і навіть під крилом винищувача. Не дивлячись на зовнішню простоту, обладнання здатне зміцнити практично всі групи м'язів. Незвичне устаткування для військовослужбовців презентували у Дніпропетровській ОДА.

 «На Дніпропетровщині втілюємо чимало проектів на підтримку українських захисників. Уже добре знані – Алея пам’яті, Музей АТО, реабілітаційні центри, курси програмування та англійської, танцювальні вечори. Ще один проект, який втілюємо спільно з демобілізованими, – функціональні петлі для занять спортом. Вони – прообраз знаменитих петель TRX, які розробили ще в 90-х роках минулого століття американські морські піхотинці. Вирішили адаптувати знаряддя для тренувань українських захисників. З такою ініціативою виступив один з учасників АТО – Дніпропетровська ОДА задумку підтримала», – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Проект – без жодної бюджетної гривні, додав він.

Ідейний натхненник – АТОвець Олег Чистопольцев. Каже, не з чуток знає, наскільки актуально військовослужбовцю підтримувати належну фізичну форму. Причому важливо це робити в будь-яких умовах, навіть польових.

«Якщо у військових частинах є спортзали, то «в полях» можливостей для занять спортом мінімум. Тому народилася ідея створити петлі, подібні до TRX. Аналог значно дешевший за оригінал, однак від цього його практична цінність не зменшується. Винахід протестував на собі – працює», – зауважив АТОвець.

Спортивне устаткування «без наворотів». У його складі – ремінь, карабін і дві ручки на мотузках. Проте інструмент скромний лише на перший погляд. Усю його силу відчуваєш, коли він у руках, наголосив АТОвець.

«Під час занять можна задіяти майже кожну група м'язів. Просте віджимання перетворюється на складну вправу. Півгодини – і все тіло в тонусі. Результат – просто космос», – розказав він.

Знаряддя просте в експлуатації. З ним можна займатися будь-де: зачепивши за двері в кімнаті або за дерево – просто неба.

Більше того, петлі компактні і вміщуються в невелику сумку. Такий собі універсальний спортзал, який завжди під рукою.

Соціальна складова проекту – виготовляли їх власноруч демобілізовані.

Перші півсотні комплектів спортивного знаряддя найближчим часом відправлять у військові частини Гвардійського та Черкаського, а також у зону АТО.


«На Дніпропетровщині втілюємо чимало проектів на підтримку українських захисників. Ще один  – функціональні петлі для занять спортом. Вони – прообраз знаменитих петель TRX, які розробили колись американські морські піхотинці. Вирішили адаптувати знаряддя для тренувань українських бійців. З такою ініціативою виступив один з учасників АТО  –  Дніпропетровська ОДА задумку підтримала», – зазначив  Юрій Голик.

 Ідейний натхненник проекту – АТОвець Олег Чистопольцев.

 «Якщо у військових частинах є спортзали, то «в полях» можливостей для занять спортом мінімум. Тому народилася ідея створити петлі, подібні до TRX. Аналог значно дешевший за оригінал, однак від цього його практична цінність не зменшується», – зауважив АТОвець.

  Петлі здатні зміцнити практично всі групи м'язів.

Спортивне устаткування просте в користуванні.

Воно вміщується в невелику сумку.

 Можна займатися в будь-яких умовах.

Півсотні комплектів спортивного знаряддя найближчим часом відправляться у військові частини Гвардійського та Черкаського, а також у зону АТО.

Завантажуємо ще