A-
A+
Опубліковано 17 січня 2019 року, 12:30

У Томаківці відкриється Центр надання адміністративних послуг

У селищі Томаківка відкриють 59-й ЦНАП в області. Там можна буде отримати понад 100 адмінпослуг. Про це сповістили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Цей ЦНАП стане першим обєднаним на Дніпропетровщині. В одному офісі працюватимуть адміністратори від громади та райдержадміністрації. Вони матимуть синхронізовані переліки адміністративних послуг – будуть взаємозамінними та взаємодоповнюючими. Це все – для комфорту населення», – розповіла заступниця директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Лічманенко.

У Центрі можна буде зареєструвати бізнес, нерухомість або земельну ділянку. Із часом там планують надавати соціальні послуги, оформлювати біометричні паспорти, водійські посвідчення та реєструвати транспортні засоби.

ЦНАП працюватиме в приміщенні Томаківської бібліотеки. Там триває реконструкція: уже встановили енергозберігаючі металопластикові вікна, скляні перегородки та двері. Згодом громада отримає нові меблі та техніку.

Зараз на Дніпропетровщині Центри надання адмінпослуг та їхні філії працюють: 23 – у містах, 22 – у районах, 11 – в об’єднаних громадах, 2 – у селах.

Завантажуємо ще