A-
A+
Опубліковано 16 квітня 2018 року, 09:30

У Софіївській громаді відкриють сучасний молодіжний центр

Сучасні фото- та відеостудія, радіостанція, буккросинг, караоке та творчі гуртки. Все – у креативному молодіжному центрі. Вже цьогоріч такий осередок культури матимуть мешканці Софіївської громади, повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Сучасні молодіжні центри нині відкривають по всій області. Для цього докладають зусиль і активісти районів, і об’єднані громади. Зазвичай такі центри створюють на базі бібліотек та сільських клубів. Там хлопці та дівчата можуть почитати цікаву книгу, подивитися разом фільм. Проводять і фестивалі та творчі вечори. Мешканці Софіївської ОТГ незабаром матимуть креативний молодіжний центр, в якому зможуть і цікаво провести дозвілля, і розвинути власні творчі здібності», – зазначили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

Софіївська територіальна громада невеличка – об’єднує 8 селищ та сіл. Населення – 8,5 тис. Та відкриття сучасного молодіжного центру у Софіївці очікують і старі, й малі.

«Будемо раді бачити у себе і підлітків, і людей похилого віку. Всіх, хто воліє до активного відпочинку та творчості», – сказала керівник майбутнього центру Юлія Хваль.

Молодіжний центр планують розташувати у двоповерховій будівлі. Приміщення відремонтують силами громади. Нову техніку й апаратуру допоможуть закупити іноземні партнери, за міжнародною програмою «DOBRE» від Агентства США з міжнародного розвитку – USAID.

У центрі облаштують фото- та відеостудію, караоке. Зроблять і буккросинг. А ще у планах – відкрити власну радіостанцію.

«У центрі будуть і різні творчі гуртки, і клуб для тих, кому за 50, – розповів голова Софіївської ОТГ Петро Сегедій. – Молодь вже не може дочекатися! На п’ятки наступає й все запитує, коли ж відкриття».

Відкрити молодіжний центр планують вже цьогоріч.

Завантажуємо ще