A-
A+
Опубліковано 12 червня 2019 року, 10:30

У Павлоградському районі будуємо комфортний дім для дітей-сиріт – Валентин Резніченко

У центрі Богданівської громади зводять малий груповий будинок для дітей-сиріт. Тут буде затишно та комфортно десятьом вихованцям. За ними доглядатимуть пятеро турботливих працівників. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Діти, позбавлені батьківського піклування, мають зростати в найкращих умовах. Нову систему виховання запроваджуємо на Дніпропетровщині. Замість закритих інтернатів зводимо комфортні малі групові будинки. У них пануватиме родинна атмосфера», – розповів голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Малий груповий будинок у Богданівці зводять у центрі села – біля дитячого садочка та школи. Тут виховуватимуть десятьох дітлахів.

«Ми вже знайшли пятьох кваліфікованих вихователів. Кожний відповідатиме за двох дітей. Вони будуть для дітлахів, наче мама з татом: водитимуть до садочка чи школи, допомагатимуть з домашніми завданнями та побутом», – пояснив голова Богданівської сільської ради Олексій Грищенко.

Будиночок – одноповерховий. У ньому облаштують п’ять дитячих спалень, кімнати для вихователів, кухню, обідню залу, вітальню, гардеробну та пральню. Приміщення пристосують для діток з інвалідністю: будуть пандуси, спеціальні душові та санвузли.

На подвір’ї створять зону відпочинку та ігровий майданчик із гойдалками.

«Я дуже люблю дітей, маю велику родину. Тому вирішила опікуватися дітками-сиротами, – поділилася майбутня вихователька Олена Караснікова. – Разом зі мною працюватимуть професіонали. Насамперед ми будемо зважати на інтереси дітей, розвивати здібності, які вони проявлятимуть». 

«Коробка» будинку вже повністю готова. На місці – прозорі вхідні двері та металопластикові вікна. Обладнали й каналізаційну систему.

Нині ремонтники утеплюють фасад закладу. У середині будівлі працюють муляри. Як тільки вони завершать зводити стіни, бригада почне монтувати системи опалення та електрики.

«Цей проект дуже важливий. У нашій громаді є чимало дітей, які не отримали від батьків те, що мали б отримати. Ми хочемо, щоб вони соціалізувалися у родинному колі, яке створять у груповому будиночку», – сказала інспектор з питань освіти Богданівської сільради Валентина Сидорова.

Окрім Богданівки малі групові будинки споруджують у Раївці, Солоному та Петриківці.

 Сучасний груповий будинок для дітей-сиріт будують у Богданівці

«Ми вже знайшли п’ятьох кваліфікованих вихователів. Кожний відповідатиме за двох дітей», – голова Богданівської сільської ради Олексій Грищенко

Будиночок – одноповерховий

У ньому облаштують п’ять дитячих спалень, вітальню, гардеробну, пральню…

 …кухню та обідню залу

Приміщення пристосують для діток з інвалідністю

 «Разом зі мною працюватимуть професіонали. Насамперед ми будемо зважати на інтереси дітей, розвивати здібності, які вони проявлятимуть», – майбутня вихователька Олена Караснікова

«Коробка» будинку вже повністю готова

 На місці – прозорі вхідні двері…

 …та металопластикові вікна

Будівництво – повним ходом

 Роботи – ззовні

Ремонтники утеплюють фасад закладу

 Шпаклюють його

 На подвір’ї створять зону відпочинку та ігровий майданчик із гойдалками

У середині будівлі працюють муляри

Окрім Богданівки малі групові будинки споруджують у Раївці, Солоному та Петриківці

Завантажуємо ще