A-
A+
Опубліковано 14 вересня 2018 року, 14:30

У Павлограді відкрилася виставка сучасної фотографії

Мешканців Павлограду запрошують відвідати фотовиставку «Сучасність. Без купюр». Проект – це спроба фотографів поділитися своїм баченням дійсності. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА.

«Проект – це намагання художнього осмислення дійсності. Фотохудожники з усієї Дніпропетровщини об’єдналися, щоб показати сучасність такою, якою вони її бачать,  поділитися цим з іншими. Виставка вийшла різножанровою, а тому ще цікавішою», – зазначили в управлінні.

«Сучасність. Без купюр» – спільний проект Дніпропетровської ОДА та музею українського живопису Дніпра. Його учасники довели, що фотографія – це, в першу чергу, мистецтво осмислення і переживання дійсності, а не просто спосіб задокументувати події. Митці відібрали свої найліпші, найщиріші роботи.

60 авторів з Дніпропетровщини долучились до виставки. Серед них члени Національної спілки Фотохудожників України, митці з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рога, Губиніхи, Новомосковська, Жовтих Вод та інших міст регіону.

Виставка «Сучасність. Без купюр» мандрівна. Вона вже побувала у Дніпрі, Кам’янському. На часі – Павлоград. Побачити світлини можна до 28 вересня в історико-краєзнавчому музеї за адресою: пров. Музейний, 8, 1-й поверх. Вхід вільний.

Далі виставка рушить до Новомосковська, Нікополя, Покрова і Марганця.

До Павлограда завітала мандрівна фотовиставка «Сучасність. Без купюр»

Учасники фотовиставки – фотографи Дніпропетровщини – поділилися своїм баченням дійсності

Відкриття виставки відбулося у Павлоградському історико-краєзнавчому музеї

Роботи, представлені на виставці, вражають щирістю і безпосередністю

Відвідати виставку можуть усі охочі

Завантажуємо ще