A-
A+
Опубліковано 08 січня 2019 року, 11:30

У Могилеві відкриють вже 58-й ЦНАП Дніпропетровщини – Валентин Резніченко

Понад 60 адмінпослуг – в одному місці. На Дніпропетровщині відкриють ще один ЦНАП. Новий Центр з'явиться у селі Могилів Царичанського району. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 «Мешканці кожного населеного пункту Дніпропетровщини повинні отримувати адміністративні послуги швидко та якісно. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Відкриваємо в регіоні ЦНАПи – сучасні платформи для комунікації влади й громадян. Нині в області їх 57 – найбільше в Україні. Ще один Центр надання адміністративних послуг вже незабаром відкриють у селі Могилів Царичанського району», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

У новому ЦНАПі чотири фахівці надаватимуть понад 60 адмінпослуг. Місцеві зможуть оформити субсидію чи матеріальну допомогу, зареєструвати бізнес та нерухомість – в одному місці.

У Могилівському Центрі надаватимуть консультації щодо соціальних та пенсійних виплат.

 Нині на Дніпропетровщині – 57 Центрів та їхніх філій. У 2018-му там надали більше мільйона адмінпослуг та стільки ж консультацій.

Завантажуємо ще