A-
A+
Опубліковано 13 березня 2019 року, 10:00

У Дніпропетровській ОДА відзвітували про виконання бюджету 2018 року

У 2018-му на Дніпропетровщині втілили майже 300 інфраструктурних проектів. На розвиток регіону з обласного бюджету направили 3,9 млрд грн. Про зроблене минулоріч відзвітували головні розпорядники коштів - керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації. 

 «З впровадженням децентралізації в області зросли видатки на бюджет розвитку, - розповіла директор департаменту фінансів Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Шебеко. - У 2018 році на розвиток Дніпропетровщини направили 3,9 млрд грн - майже 40% обласного бюджету. Це в 1,6 рази більше, ніж у 2017 році». 

 Кошти спрямували на важливі інфраструктурні проекти, наголосила Тетяна Шебеко. Один з основних напрямків - освіта. В області оновлювали школи, зводили садочки, до них закуповували сучасне обладнання та меблі. Серед наймасштабніший проектів  - будівництво «з нуля» садочків у Підгородному та Обухівці, реконструкція Солонянської опорної школи та початкової школи в Петриківці.

«У 2018-му продовжили оновлювати шкільний автопак. Придбали 15 автобусів, - зазначив заступник директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Антон Демура. - Минулоріч відкрили 7 шкіл робототехніки, понад 50 медіатек та ресурсних кімнат». 

 Ще одна пріоритетна галузь - медицина. 16 медзакладів реконструювали та звели «з нуля».

«Збудували хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі. Туди закупили інноваційне обладнання. Тепер це одна з найсучасніших дитячих лікарень України», - наголосила заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик. 

Капітально відремонтували 130 доріг в містах та районах Дніпропетровщини. Гарантія на роботи - 5 років.

«Продовжили втілювати екопроекти - розчищали річки, ліквідовували підтоплення, - зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Руслан Стрілець. - Зокрема, розчистили балку Капдибіна у Кривому Розі. А до річки Дніпро випустили 1,7 млн мальків, які очищують воду».  

 У 2018 році на Дніпропетровщині звели перший в Україні інклюзивний парк, відкрили ще один реабілітаційний центр для АТОвців, облаштували нове соціальне житло у Вербуватівці, Васильківці, Царичанці.

Про виконання бюджету за 2018 рік відзвітували близько 20 департаментів та управлінь Дніпропетровської ОДА.

 У Дніпропетровській ОДА звітували про виконання бюджету

Про розвиток освіти,..

 медицини,..

 сільського господарства,..

культури,..

 екологічні проекти,..

міжнародні відносини,..

цивільний захист,..

 Загалом звітували близько 20 департаментів та управлінь Дніпропетровської ОДА

 У 2018 році на Дніпропетровщині ремонтували дороги,..

будували лікарні,..

 реконструювали школи

Завантажуємо ще