A-
A+
Опубліковано 11 вересня 2019 року, 12:30

У Дніпропетровській ОДА топменеджерів навчають успішним стратегіям розвитку бізнесу 

У Дніпропетровській ОДА стартував інтенсив для топменеджерів та керівників підприємств. Протягом трьох днів їх навчатимуть, як збудувати правильну стратегію розвитку для успішного бізнесу. 

«Вересень у Дніпропетровській ОДА – місяць знань. Ми підготували цілих три інтенсиви. Триденні тренінги – для топменеджерів та керівників підприємств, бізнес-леді та стартаперів, – розповіла Алла Кефель. – Хочемо, щоб підприємцям нашого регіону було легше працювати». 

Перший інтенсив вже стартував. Основні питання, які розбирають із топменеджерами та керівниками підприємств, –  правильна стратегія розвитку і побудова операційної системи.

«У багатьох підприємствах є проблеми, які стосуються напрямків розвитку. Якщо малий бізнес має невелику кількість людей і ми можемо прослідкувати ефективність кожного, то у великому бізнесі є великий баласт. Він обростає людьми, непотрібними процесами. Цього слід позбуватися, або перетворювати бізнес в еко-систему, у якій все функціонує ефективно», –  пояснив  тренер Руслан Бельтюков.

95% інтенсиву – практика. Учасники розбиратимуть, як діяти у конкретних ситуаціях.

«Час йде. До мене приходять молоді співробітники. Хотілося б з ними бути на одному рівні. Якщо не ростеш, не розвиваєшся, підприємство може «завмерти», а потім «відкотитися» назад. Цього не хочеться. Тому навчаюся, щоб йти вперед», – поділився директор кампанії «Укрпромремонт»  Валерій Павловський.

Наступного тижня у Дніпропетровській ОДА – триденний інтенсив «Я – бізнес-леді».

У Дніпропетровській ОДА – тренінг-інтенсив

Триденне навчання – для топменеджерів та керівників підприємств

Вчаться будувати еко-системи у бізнесі

Руслан Бельтюков: ««У багатьох підприємствах є проблеми, які стосуються напрямків розвитку»

Більшість інформації на тренінгу - практична

Валерій Павловський: «Навчаюся, щоб йти вперед»

Наступного тижня у Дніпропетровській ОДА – триденний інтенсив «Я – бізнес-леді».

Завантажуємо ще