A-
A+
Опубліковано 06 листопада 2018 року, 15:30

У Дніпропетровській ОДА проект обласного бюджету обговорили з громадськістю

У Дніпропетровській ОДА обговорили проект обласного бюджету-2019. В чому особливість головного кошторису регіону на наступний рік розповіли громадським активістам. На їхні питання відповідали очільники департаментів та управлінь облдержадміністрації. 

 «Колегія Дніпропетровської ОДА пройшла відкрито, за участі представників громадських організацій. Вони могли поставити питання кожному з очільників департаментів та управлінь облдержадміністрації, які беруть участь у формуванні обласного бюджету, - розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. - Ми не відходимо від стратегії, започаткованої три роки тому. І наступного року плануємо реконструювати садочки, школи, лікарні, ремонтувати дороги, втілювати екопроекти».  

Проект бюджету на 2019 рік має свої особливості, зазначила директор департаменту фінансів ОДА Тетяна Шебеко. Наприклад, там передбачені кошти  на закупку ангіографів - за рахунок субвенцій з державного бюджету. Планується більше витратити на ремонт доріг – очікують субвенцію із держбюджету в 1,5 рази більшу, ніж у 2018-му.

«Кілька років поспіль Дніпропетровщина приймала обласний бюджет однією з перших в країні. І вже з 1 січня починали жити за цим кошторисом. Це дозволяло прискорити проведення всіх тендерів, а значить – і виконання робіт на пріоритетних об’єктах – у школах, садочках, лікарнях. Сподіваюся, так буде і цьогоріч», - наголосила Тетяна Шебеко.

Проект бюджету направлять до обласної ради для розгляду постійних комісій та затвердження на пленарному засіданні.

У Дніпропетровській ОДА обговорили проект обласного бюджету на 2019 рік

 Долучилися й громадські активісти

Вони могли поставити питання керівникам департаментів та управлінь Дніпропетровської ОДА

У 2019-му ОДА планує продовжити стратегію попередніх трьох років

 Тепер проект бюджету направлять до обласної ради

Завантажуємо ще