A-
A+
Опубліковано 19 липня 2019 року, 11:30

У Дніпропетровській облдержадміністрації покажуть фільм про трудове рабство

Приголомшливі кадри та зміна свідомості від психології раба до вільної людини. У Дніпропетровській ОДА презентують документальний фільм «Жінка в полоні». На перегляд запрошують усіх бажаючих. Показ відбудеться 30 липня, повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Фільм «Жінка в полоні» розповідає про європейку, яку не ізолювали від довколишнього світу і не тримали за ґратами. Але вона  довгі роки знаходилася в умовах морального та фізичного гноблення.  Після показу фільму ми запропонуємо глядачам дискусію про сучасне рабство, яке  приголомшує своєю буденністю», - розповіла заступник директора департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Сливна. 

«Жінка в полоні» – історія 52-річної угорки, яка служить одній родині вже десятиліття. Сім днів на тиждень вона виконує хатню  роботу, крім того   працює на місцевій фабриці, віддаючи увесь заробіток господарці. Її позбавили документів, будь-якої власності і навіть імені.

Зйомки картини тривали два роки. Завдяки режисерці, жінка зробила дивовижний крок: втікла з «родини», знайшла свою доньку і відбудувала власне життя.

На глядачів  чекають 30 липня за адресою: м Дніпро, просп. О. Поля, 1. Початок о 18:00. Вхід вільний.

 Показ фільму – це  частина ініціативи Міністерства соціальної політики до  Всесвітнього  дня  протидії торгівлі людьми. 30 липня  у всіх областях України заплановані акції, дискусії, презентації, які  покликані привернути увагу до проблеми побутового рабства.

Завантажуємо ще