A-
A+
Опубліковано 14 березня 2018 року, 16:30

У ДніпроОДА відкрилася фотовиставка про цивільні професії АТОвців (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Пять учасників та майже 20 портретів. В облдержадміністрації відкрили фотовиставку «Професії захисників». Це вже шоста частина проекту «Заради них», розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

«У 2017-му представили перші п'ять частин проекту "Заради них"- хлопці фотографувалися з ветеранами Другої світової війни, з дітьми, з батьками, з коханими. Окремий розділ присвятили загиблим бійцям, - зазначила Наталія Шуліка . - Цьогоріч проект продовжуємо. Шоста виставка розповідає про мирні професії наших захисників. На фото – шахтар, слюсар, токар, хореограф, директор. Плануємо і далі розповідати у світлинах про наших захисників» 

Виставку присвятили Дню українського добровольця 

Бійці і в камуфляжі… 

…і в цивільному… 

АТОвець Сергій Остаповський у мирному житті – хореограф ансамблю «Славутич» 

«Я свідомо пішов на фронт у 2015-му році. Мої друзі поставились до мого рішення з розумінням, мовляв, людина культури пішла захищати свою країну, – розповів учасник проекту Сергій Остаповський. – Брати участь у проекті «Заради них»  дуже сподобалось. Якщо буде продовження – із задоволенням приєднаюсь до фотосесії» 

Бійцям незвично бачити своє фото на виставці 

«З АТОвцями завжди легко працювати, це цікаві люди. Вони пройшли через війну і не бояться нічого, не кажучи вже про обєктив. Це було справді чудово – подивитися, коли хлопці, яких бачив у камуфляжі, стоять за верстатами чи виступають на сцені», - поділився фотограф проекту Ігор Співак

Хтось прийшов із родиною 

Зацікавлені очі дитини 

У мирному житті Андрій Дударєв – слюсар 

«Проект «Заради них» має знакову назву. В мене два сина, саме заради них я і воював. Фотографії мені, друзям, колегам – дуже сподобались», - розповів учасник проекту Андрій Дударєв 

Кожен захисник – це багатогранна особистість 

Знімки демонструють контраст між камуфляжем та цивільним вбранням 

Фотосесії з захисниками продовжать і надалі

Виставку можна побачити на першому поверсі ДніпроОДА за адресою: проспект О.Поля, 1. Вхід вільний 

Завантажуємо ще