A-
A+
Опубліковано 01 листопада 2018 року, 13:30

У Дніпрі понад 20 бійців АТО здобули спеціальність інкасатора

У Дніпрі для бійців АТО проходять курси з охоронної справи. Вже завершились заняття зі спеціальності «інкасатор». Понад 20 військовослужбовців отримали відповідні сертифікати. Навчалися протягом трьох місяців. 

 Курси з охоронної справи для демобілізованих АТОвців проходять в Україні за програмою з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. Її фінансує НАТО.

 «Це не перша програма з перепідготовки бійців, яку підтримує Дніпропетровська облдержадміністрація. Раніше наші захисники здобували спеціальність енергоменеджера від фонду «Україна-Норвегія». Нині організували курси інкасаторів, охоронників та менеджерів охоронної справи. Зараз це доволі затребувані спеціальності», – розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. 

 Слухачі курсів вже отримали сертифікати інкасаторів.   

 Навчалися АТОвці на базі Дніпровського державного університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна протягом трьох місяців. Тричі на тиждень отримували теоретичні та практичні навички.

«Вдячний за знання. Це важливий етап соціалізації військових. У нас був дуже гарний викладач, справжній професіонал своєї справи. Ми дізнались багато важливих нюансів, які самостійно не завжди помічаєш», – сказав учасник АТО Ігор Каліновський.    

Бійці продовжать навчання ще з двох спеціальностей – «охоронник» та «менеджер охоронної справи».

«Наша мета – дати студентам нові навички, які вони зможуть використовувати для подальшого працевлаштування. Від 75% до 90% учасників наших курсів знаходять роботу», – зазначив менеджер програми з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців «НАТО-Україна» Крістофер Штаудт. 

 Курси – безкоштовні. 

У Дніпрі понад 20 бійців АТО здобули спеціальність «інкасатор»

Вони отримали відповідні сертифікати у Дніпропетровській облдержадміністрації

Наталія Шуліка: «Це не перша програма з перепідготовки бійців, яку підтримує Дніпропетровська облдержадміністрація»

Займались три місяці

Ігор Каліновський: «Вдячний за знання. Це важливий етап соціалізації військових»

Бійці продовжать навчання ще з двох спеціальностей

Крістофер Штаудт: «Наша мета – дати студентам нові навички, які вони зможуть використовувати для подальшого працевлаштування»

Курси – безкоштовні

Завантажуємо ще