A-
A+
Опубліковано 15 травня 2018 року, 14:30

У День Європи біля ДніпроОДА запалюватиме відомий український гурт «KAZKA»

19 травня біля ДніпроОДА відзначать День Європи. Для всіх бажаючих –  яскраве сімейне свято. У програмі – сучасна українська музика. Хедлайнер концерту – поп-гурт «KAZKA». Про це повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності ДніпроОДА. 

«Цієї суботи у Дніпрі відзначаємо День Європи. Для мешканців та гостей обласного центру – насичена програма. Дозвілля до душі знайдуть усі: і діти, і дорослі. Будуть безкоштовні уроки англійської, кінопокази світових шедеврів, танцювальні майстер-класи, унікальна фотозона, кулінарні бої з Євгеном Клопотенком, свято вуличної їжі, соціальний проект «Здійснення мрії» та сучасна українська музика», – додали в управлінні. 

Насолодитись музичними хітами на фестивалі можна буде з 18:00. Красу свого таланту даруватиме Дніпровський музичний кавер-гурт «Консонанс».

  З 21:00 до 22:00 виступатиме хедлайнер концерту – «Відкриття року-2017» за версією музичної премії «YUNA» та «Дебют року-2017» за версією музичного видання «Karabas Live», учасник шоу «Х-фактор» та нацвідбору пісенного конкурсу «Євробачення-2018» – україномовний поп-гурт «KAZKA».

Прийти на святкування Дня Європи у Дніпрі можуть всі бажаючі. Адреса: м. Дніпро, проспект О. Поля, 1, сквер біля ДніпроОДА. Свято розпочнеться об 11 годині.

Завантажуємо ще