A-
A+
Опубліковано 07 грудня 2018 року, 09:30

У Царичанській громаді відкрили сімейну кімнату відпочинку

Кімната відпочинку для малюків та батьків зявилась у мешканців Царичанської територіальної громади. Її відкрили у районній лікарні. Проект реалізували спільно з американською програмою USAID DOBRЕ. 

«Облаштування сімейної кімнати у Царичанській районній лікарні – проект наших місцевих активісток. Вони брали участь у Академії лідерства для жінок, яку реалізовував Український жіночий фонд за програмою DOBRЕ. Учасниці розробляли проекти, спрямовані на розвиток своєї громади. Кращі ідеї отримали мікро-гранти від USAID для впровадження їх у життя», - розповів голова Царичанської ОТГ Геннадій Сумський.

Сімейна кімната – світла та затишна. Тут можна нагодувати, помити та сповити дитину, чекаючи на прийом лікаря. Є гаряча вода та усі необхідні засоби гігієни. Ще є «соціальна шафа» з дитячим одягом та іграшками. Їх залишають батьки, чиї діти вже виросли. Тут можуть взяти речі ті, у кого є така потреба.

 «У нас на медичному обслуговуванні – більше чотирьох тисяч дітей різного віку. Ми надали приміщення у лікарні для сімейної кімнати, адже це дуже важливо – забезпечити малюкам додатковий догляд у комфортних умовах», - розповіла головний лікар Царичанського центру первинної допомоги Наталя Дениско. 

 Царичанська об’єднана територіальна громада утворилась у грудні 2016 року. Загалом на Дніпропетровщині – 63 ОТГ.

У сімейній кімнаті є все необхідне для дитячого комфорту

Проект реалізували за підтримки програми USAID DOBRE

Завантажуємо ще