A-
A+
Опубліковано 19 квітня 2018 року, 10:30

У Царичанці завершують реконструкцію дому для черговиків – Валентин Резніченко

У Царичанці десять родин пільговиків отримають ключі  від власних квартир. Мешкатимуть у будинку, який зараз реконструюють. Всі роботи планують завершити вже цьогоріч. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Одне із завдань Президента України Петра Порошенка – відродження інфраструктури населених пунктів по всій області. Оновлюємо вулиці, школи, дитсадки, стадіони, – зазначив Валентин Резніченко. – В селищі Царичанка відновлюємо стару будівлю колишньої аптеки, яка стояла занедбаною більше 10 років. Її перетворюємо на житловий будинок для черговиків».

Будівлю відновлюють обласним коштом.

«У селищі черговики не отримували житла роками, військові – й поготів, – розповів голова Царичанської об’єднаної громади Геннадій Сумський. – Звернулися до ДніпроОДА з проханням профінансувати відновлення старої аптеки. Дуже задоволені, що нас почули».

Двоповерховий будинок вже з новою покрівлею, комунікаціями та утепленим фасадом. У кожній квартирі – лоджії, сантехніка та індивідуальне опалення. Ремонтники встановили міжквартирні та міжкімнатні двері. Нині завершують оздоблювальні роботи. На часі – облаштування прибудинкової території. Незабаром біля будинку з’являться зони відпочинку та парковка.

У будівлі будуть 2 однокімнатні та 8 двокімнатних квартир. Власниками стануть десять пільговиків, серед них – учасники АТО. Олександр Світенко – один з щасливчиків, які отримають нову оселю.

«Питання житла в кожній родині стоїть на першому плані, – поділився військовий комісар Царичанського району Олександр Світенко. –  Я на службі вже 19 років, 10 з них – стою в черзі на житло. Живу з родиною в зйомній квартирі. Не дочекаюся переїзду у власне житло».

Всі роботи підрядники планують завершити цьогоріч.


У Царичанці завершують переобладнання будівлі старої аптеки на  житловий будинок

 Ремонтники працюють щодня

Зроблено вже багато: нова покрівля,..

комунікації,..

лоджії,..

сантехніка,..

індивідуальне опалення,..

міжквартирні та міжкімнатні двері

Ремонтники завершують оздоблювальні роботи...

Будинок – на 10 квартир

2 однокімнатні та 8 двокімнатних квартир вже незабаром чекатимуть на хазяїв

Власниками житла стануть десять пільговиків

Військовий комісар Царичанського району Олександр Світенко – один з майбутніх щасливчиків, які отримають нову оселю

Олександр Світенко: «Я на службі вже 19 років, 10 з них – стою в черзі на житло. Живу з родиною в зйомній квартирі. Не дочекаюся переїзду у власне житло»

Проект місцевої влади профінансував обласний бюджет

Геннадій Сумський: «У селищі черговики не отримували житла роками, військові – й поготів. Звернулися до ДніпроОДА з проханням профінансувати відновлення старої аптеки. Дуже задоволені, що нас почули»

На часі – облаштування прибудинкової території

 Будинок здадуть вже влітку


Завантажуємо ще