A-
A+
Опубліковано 15 травня 2018 року, 15:30

«Сонячний живопис»: у холі ДніпроОДА відкрилась виставка дитячих картин (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Юні художники презентували у холі ДніпроОДА свої роботи. В експозиції – понад 40 яскравих картин. Переглянути їх може кожен бажаючий до 1 червня. Про це – у фоторепортажі ДніпроОДА. 

«ДніпроОДА втілила безліч проектів для дітей. Серед найяскравіших – патріотичні екскурсії «Шляхами героїв», Клуб молодого лідера та обласний конкурс дитячої творчості «Z_ефір», – розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб. – Сьогодні до нас завітали найменші учні аматорської художньої студії «Сонячна». Вони вперше презентують свої роботи в ОДА»

На виставці дитячих картин – понад 40 яскравих робіт

 Їх автори – діти віком від 6 до 12 років

  «У робіт немає певної тематики. Я не говорю дітям, що вони мають малювати. Ці картини – це їхній внутрішній світ», – сказала керівник аматорської художньої студії «Сонячна» Людмила Хапатько

 Дитячі картини – дуже яскраві

На них зображені тварини…

 …фрукти…

…квіти…

 …пейзажі

«Я дуже люблю тварин і добре малюю їх», – розповів 6-річний Єгор Аркашов

  В художній студії «Сонячна» навчається 22 дитини

«Коли я привела сина на заняття, він боявся взяти до рук пензлика. Але викладач говорила: не бійся зіпсувати аркуш, обов’язково вийде щось нове та гарне! Дітям дуже подобається, вони малюють, спілкуються, заряджаються позитивом, цвітуть!», – поділилась мама юного художника Вікторія Олійник. 

 Виставка дитячих картин триватиме  до 1 червня

Переглянути її може кожен бажаючий. Адреса: м. Дніпро, проспект О. Поля, 1, ДніпроОДА, 1 поверх

Завантажуємо ще