A-
A+
Опубліковано 23 жовтня 2018 року, 11:30

Розчистили вже майже 23 км річки Мокра Сура – Валентин Резніченко

Дніпропетровська облдержадміністрація розчищає річку Мокра Сура. Підрядники вже відновили майже 23 км водойми у Дніпровському та Солонянському районах. Глибина тепер сягає 2,5 метрів, ширина – до 15. Такі роботи – вперше за десятки років. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.  

 «Покращення стану екології на Дніпропетровщині – завдання Президента України Петра Порошенка. Розчищаємо та зариблюємо річки, відновлюємо озера та ставки по всій області, ліквідуємо підтоплення населених пунктів», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

 Розчистку Мокрої Сури розпочали 2017-го. За цей час оновили майже 23 км водойми у Дніпровському та Солонянському районах. Підрядники розчистили дно від мулу та укріпили береги.  

«Води раніше майже не було – лише очерет та мул. Зараз глибина річки – до 2,5 метрів, ширина – до 15 м», – сказав представник підрядної організації Сергій Дражевкін.

Нині роботи – на фініші. Земснаряд та екскаватор працюють поблизу села Сурсько-Клевцеве. Там встановили водопропускну споруду.   

Така масштабна розчистка – вперше за десятки років.  

«Добре, що річку нарешті розчищають. Ми з нетерпінням очікуємо, коли роботи завершаться, – поділився власник дачного будиночку поблизу Мокрої Сури Володимир. – Я рибалю тут час від часу. Карасі є, судаки. Маю надію, що річка тепер житиме новим життям».     

 Завершення робіт з розчистки – вже у 2018-му.

 Дніпропетровська облдержадміністрація розчистила 23 км річки Мокра Сура

 Роботи розпочались 2017-го - в Дніпровському та Солонянському районах

 Сергій Дражевкін: «Води раніше майже не було – лише очерет та мул. Зараз глибина річки – до 2,5 метрів, ширина – до 15 м»

Нині поблизу села Сурсько-Клевцеве працює земснаряд

….та екскаватор

Встановили і водопропускну споруду

 Володимир: «Добре, що річку нарешті розчищають. Ми з нетерпінням очікуємо, коли роботи завершаться»

Така масштабна розчистка – вперше за десятки років.

Завантажуємо ще