A-
A+
Портал працює в режимі тестування. Зауваження щодо роботи надсилайте, будь ласка, на support@adm.dp.gov.ua . Стара версія порталу
Опубліковано 12 березня 2018 року, 15:30
Родини АТОвців та переселенців побували на допрем’єрній виставі італійського цирку (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Позитивні емоції та піднесений настрій. У Дніпрі пройшла допремєрна вистава італійського цирку «Орфей». На неї завітали близько 300 АТОвців з дітьми, для яких майстри манежу приготували цікаву програму.   

«Ми постійно організовуємо для наших захисників та їхніх родин цікаве і змістовне дозвілля: запрошуємо в кіно, на спортивні змагання, проводимо різні курси та майстер-класи. Одна з найпопулярніших розваг – цирк. Цього разу близько 300 учасників АТО та переселенців разом із дітьми прийшли на допремєрну виставу. Вони весело і цікаво провели час у сімейному колі та отримати позитивні емоції», - зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА  Наталія Шуліка. 

Біля цирку – людно 

Тут – допрем’єрна вистава за участю італійських маестро 

«Три з половиною роки тому переїхали з Марїнки Донецької області. У Дніпрі ми були в цирку вже два рази, це – третій. Нам дуже подобається, дитина отримує масу задоволення, тому ми радо ходимо на вистави», - поділилася відвідувачка цирку Ольга Янчук 

Діти охоче йдуть до цирку 

«Мені подобаються фокуси, а також номери з дресированими тваринами», - розповіла юна відвідувачка Вероніка Бондаренко 

Цирк – це можливість цікаво провести час з родиною 

«Такі заходи, як цей – дуже важливі, адже військовослужбовці відчувають турботу держави. А діти щасливі, вони радіють і для них це справжнє свято», - зауважив учасник АТО Олександр Жариков. 

На манежі – незвичні номери 

Тендітна артистка Мойра Орфей легко вправляється з десятками кілограмів обручів 

Зал – заповнений 

Глядачам цікаво 

Наймолодшому артисту Алексу Орфею – 9 років 

Пухнасті талановиті артисти з незвичними номерами 

Веселі клоуни 

Ведмежа грація

«Цирк – узагалі дивовижно, а ця вистава – просто чудова. Дуже приємно, що у нас є можливість так гарно провести час. Із задоволенням подивилися і плескали у долоні гучніше від усіх», - розповіла дружина АТОвця Ганна Шевченко. 

Цирк завжди радий своїм відвідувачам 

Завантажуємо ще