A-
A+
Опубліковано 04 липня 2018 року, 11:00

Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Республіки Сербія

Президент України Петро Порошенко у рамках офіційного візиту до Белграду провів зустріч з Прем’єр-міністром Республіки Сербія Аною Брнабич.

Сторони обговорили перспективи економічного співробітництва. Відзначили позитивну динаміку росту двостороннього товарообігу. Домовились провести ближчим часом шосте засідання Міжурядової українсько-сербської Комісії з питань торговельного, економічного та науково-технічного співробітництва.

Глава держав привітав прогрес Сербії у перед-вступних переговорах з ЄС та підтвердив готовність до завершення переговорів щодо укладення двостороннього протоколу про вступ Сербії до СОТ.

Було домовлено докласти спільних зусиль для завершення підготовки низки двосторонніх угод, зокрема про соціальне забезпечення, туризм, реадмісію, судноплавство внутрішніми водними шляхами, морське торговельне судноплавство тощо.

Президент України та Прем’єр-міністр Сербії приділили значну увагу посиленню співпраці у сфері європейської інтеграції та важливості обміну досвідом з питань поступової інтеграції до Цифрового ринку та Енергетичного Союзу.

Завантажуємо ще