A-
A+
Опубліковано 12 жовтня 2018 року, 14:50

Плануємо закласти до бюджету на 2019 рік мільярд гривень на дніпровський аеропорт – Володимир Омелян

У бюджет України-2019 планують закласти мільярд гривень на нову злітну смугу дніпровського аеропорту. Її будівництво має розпочатися вже навесні наступного року. Про це під час прес-конференції у Дніпропетровській облдержадміністрації повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. 

 «Питання аеропорту дійсно є надзвичайно актуальним. Ми розуміємо, що мільйони мешканців позбавлені нормального авіаційного сполучення, - зазначив Володимир Омелян. - Я вірю, що цього року нам вдасться закласти в бюджет країни на 2019-й мінімум мільярд гривень для фінансування злітної смуги дніпровського летовища. Ці плани абсолютно здійснені». 

 За такої умови, додав міністр інфраструктури України,  будівництво злітної смуги розпочнеться вже в квітні-травні 2019 року.

«Наша мета – впродовж одного будівельного сезону 2019 року завершити саму злітну смугу в бетоні. І протягом першого півріччя 2020-го повністю запустити її в експлуатацію»,- сказав Володимир Омелян. 

Міністр інфраструктури додав, що для будівництва терміналу дніпровського летовища планують залучити приватного інвестора.

Володимир Омелян: «Я вірю, що цього року нам вдасться закласти в бюджет країни на 2019-й мінімум мільярд гривень для фінансування злітної смуги дніпровського летовища. Ці плани абсолютно здійснені»  3 - Будівництво злітної смуги має розпочатися вже в квітні-травні 2019 року  4 – Радник голови ДніпроОДА Юрій Голик розповів, що сьогодні в адмінбудівлі відбулася велика нарада щодо дніпровського летовища

Будівництво злітної смуги має розпочатися вже в квітні-травні 2019 року

Радник голови ДніпроОДА Юрій Голик розповів, що сьогодні в адмінбудівлі відбулася велика нарада щодо дніпровського летовища

Завантажуємо ще