A-
A+
Опубліковано 10 вересня 2018 року, 16:30

Об’єднані громади Дніпропетровщини можуть долучитися до всеукраїнського фестивалю добровільного пожежного руху

Громади області, яких цікавить розвиток добровільних пожежних команд, можуть взяти участь у масштабному фестивалі «Ігри вогнеборців». Він запланований на 22-23 вересня і пройде на Поштовій площі столиці. Таку перспективу відкриває програма «Вартові безпеки». 

Під час фестивалю учасники довідаються про повсякденне життя рятувальників та які навички необхідно мати.

Крім фесту, у програмі – семінар. На ньому громади дізнаються, як сформувати культуру безпеки, організувати місцеві пожежні команди та залучити до цього населення. Також громадам презентують кращі практики й розкажуть про систему мотивації добровольців.

Учасники отримають безкоштовно комунікаційні «Кейси безпеки», унікальні настільні ігри для дітей, а також доступ до онлайн-курсу.

Окрім громад, підвищити свою безпеку можуть села, селища і міста, які належать до ОТГ. Також запрошують до участі громадські організації та активістів, які готові втілювати цікаві проекти.

Усім зацікавленим треба подати заявку до 12 вересня 2018 року.  Організатори покривають витрати на проїзд, харчування  та проживання.

Проект втілює громадська організація «Побратими» за Програмою «Долучайся!», яку фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Завантажуємо ще