A-
A+
Опубліковано 07 грудня 2018 року, 13:15

Обласний бюджет-2019 – бюджет розвитку для Дніпропетровщини – Валентин Резніченко

Дніпропетровщина прийняла обласний бюджет-2019. На розбудову регіону передбачили рекордну суму – майже три мільярди гривень. Відтак наступного року в області будуватимуть ще більше – у містах та селах зводитимуть садочки, ремонтуватимуть дороги, оновлюватимуть школи та втілюватимуть екологічні проекти. Про головний кошторис Дніпропетровщини розповів очільник області Валентин Резніченко. 

 «2019-й – вже четвертий поспіль рік розвитку для Дніпропетровщини. Про це свідчить прийнятий обласний бюджет. Акцент у ньому – на розвитку інфраструктури, адже це – одне із головних завдань Президента України Петра Порошенка, - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У 2019-му, як і цьогоріч, міста та села області будуть схожі на великий «будівельний майданчик» - продовжимо зводити садочки, реконструювати школи, ремонтувати дороги та лікарні. У населених пунктах, де час, здається, зупинився, знову вируватиме життя. Там втілимо проекти, про які люди мріяли не один десяток років. Кожен з нових або реконструйованих об’єктів – це символ змін». 

 У 2019 році область будуватиме ще більше, підкреслив Валентин Резніченко. На розвиток регіону в обласному бюджеті  передбачили рекордну суму – майже 3 млрд грн. Це на чверть більше, ніж у 2018-му. Зводитимуть та реконструюватимуть близько 200 соціальних об’єктів, зокрема, майже 100 садочків, шкіл та пришкільних стадіонів, близько 50 медзакладів, майже 30 спортивних об’єктів.

Більше витратять і на капітальний ремонт доріг – понад 1,3 млрд грн, половина цих коштів – державна субвенція.

 Загалом обласний бюджет на 2019 рік затверджений у розмірі 18,4 млрд грн. Над проектом у Дніпропетровській ОДА працювали півроку. На сесії Дніпропетровської обласної ради «за» головний кошторис проголосували 97 депутатів із 101 присутнього в залі.

 Сьогодні Дніпропетровщина прийняла бюджет на 2019 рік

 «За» проголосували 97 депутатів

 Акцент в бюджеті на наступний рік – на розбудові області

Будуватимуть та реконструюватимуть ще більше соціальних об’єктів

 Валентин Резніченко: «У 2019-му, як і цьогоріч, міста та села області будуть схожі на великий «будівельний майданчик» - продовжимо зводити садочки, реконструювати школи, ремонтувати дороги та лікарні»

 Над проектом у Дніпропетровській ОДА працювали півроку

Завантажуємо ще