A-
A+
Опубліковано 15 травня 2018 року, 17:07

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення виставила на конкурс 48 FM-частот для організації радіомовлення та вільні місця у 5му мультиплексі для регіонального телевізійного мовлення у цифровому форматі

11 травня Національна рада затвердила конкурсні умови й ухвалила рішення про оголошення конкурсу на отримання ліцензій на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах багатоканальної телемережі МХ-5 у стандарті DVB–T2.

На конкурс виставлено 91 канал у 73 населених пунктах країни. 

Шість з них, у Дніпропетровській області.

За словами голови Національної ради Юрія Артеменка, цей конкурс є продовженням попереднього. Тоді деякі місця залишилися вільними, а деякі компанії не встигли подати заяви на участь у конкурсі. Враховуючи заплановане вимкнення аналогового сигналу, цей конкурс є дуже актуальним, зауважив він.

Також Національна рада вирішила оголосити конкурс на FM-мовлення для розбудови загальнонаціональних радіо мереж. Йдеться про 48 частот у населених пунктах 17 областей України.

Серед частотних присвоєнь, що виставлені на конкурс, є частоти у Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі, Павлограді Дніпропетровської області, Мелітополі Запорізької області, Білій Церкві, Переяслав-Хмельницькому Київської області, Кропивницькому, Львові, Харкові.

Оголошення про обидва конкурси незабаром буде опубліковане в газеті «Голос України». Тоді і можна буде подавати документи на участь в конкурсі. Детальніше про умови конкурсів, оформлення конкурсної документації та проведення конкурсів модна дізнатись на офіційному сайті Національної ради 

Завантажуємо ще