A-
A+
Опубліковано 10 грудня 2018 року, 13:30

На вулиці Слобожанської об’єднаної громади виїхав новий сміттєвоз

За підтримки програми DOBRE у Слобожанській громаді з’явився сучасний сміттєвоз. Нова техніка прийшла на зміну старій, яка вже не здатна надавати населенню якісні послуги. Місцеві переконані, централізований вивіз твердих побутових відходів тепер покращиться. 

 Правильне поводження з твердими побутовими відходами передбачає Стратегія розвитку Слобожанської громади.

В ОТГ є контейнери для сортування сміття та для твердих побутових відходів. Облаштовані майданчики для збору сміття, проводиться інформаційна кампанія серед населення. Картонні контейнери для сортування сміття встановлені в навчальних закладах.

«У нашій громаді привчають до роздільного збору сміття, починаючи з дитсадка. У кожному закладі встановлені спеціальні контейнери. Важливо сьогодні змінити психологію жителів та покращити екологічний стан довкілля», – наголосив голова Слобожанської ОТГ Іван Камінський.

Програма USAID DOBRE співпрацює із Слобожанською громадою протягом двох років. За цей час відкрили Центр безпеки у селі Степовому, запрацювала молодіжна радіостанція у школі №1 Слобожанського.

«Задоволені співпрацею, сподіваємося, вона й далі буде такою ж плідною. Приємно бачити конкретні результати реформи децентралізації, коли жителі і влада спільно визначають плани і спрямовують зусилля на їхнє втілення», – зазначив заступник директора Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Джон Пеннелл.

«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, яку виконує міжнародна організація Global Communities та фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, залучення громадян до прийняття рішень.

Крім Дніпропетровщини, DOBRE працює в Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській областях.

У Слобожанській ОТГ прищеплюють культуру правильного поводження зі сміттям

Завантажуємо ще