A-
A+
Опубліковано 02 квітня 2019 року, 12:30

На річках Дніпропетровщини обмежили вилов риби через нерест

На водоймах Дніпропетровщини розпочався нерест. У цей період діють суворі обмеження для рибалок. Ловити рибу можна лише з берега однією вудкою та не більше 3 кг. За порушення – штрафи. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.  

«Нерест – дуже важливий для мешканців водойм. У період розмноження рибам необхідна тиша і спокій. Тому в ці місяці діють суворі обмеження для рибалок. Спеціальна інспекція патрулюватиме річки та ставки», – розповіли в департаменті екології та природних ресурсів дніпропетровської облдержадміністрації.     

Порушників правил каратимуть штрафом до 7 тис. гривень з конфіскацією риби та знарядь лову, наголосили в департаменті. Браконьєра можуть притягти і до кримінальної відповідальності.

Під час нересту заборонено користуватися рибацьким човном, сіткою, електроловами та вибухоприладами. Штрафуватимуть й тих, хто полюватиме під водою.

Натомість, можна рибалити з берега однією вудкою на один гачок. Загальна вага вилову не має перевищувати 3 кг.

Обмеження діють на всіх річках, ставках та водосховищах Дніпропетровщини, крім Апостолівського, Нікопольського і  Томаківського районів. Там заборона вступить в силу з 10 числа.

Завершиться нерест на різних водоймах наприкінці травня, червня та липня. Деталі про строки – тут

Повідомляти про порушення можна на гарячу лінію – 096 400 02 50.

Завантажуємо ще