A-
A+
Опубліковано 12 квітня 2018 року, 12:30

На Дніпропетровщині відкрили «гарячий сезон» капремонту комунальних доріг – Валентин Резніченко

На Дніпропетровщині розпочали новий сезон капремонту комунальних доріг. Вже із новим асфальтовим покриттям – дві вулиці в селі Межиріч Павлоградського району. Загалом до кінця року обласним коштом відремонтують 7 вулиць у населених пунктах Межиріцької об’єднаної громади. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Четвертий рік поспіль приводимо до ладу комунальні дороги по всій області. Капремонт вулиць у населених пунктах – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Із відновленням інфраструктури відроджується село, а отже, процвітає і громада в цілому. Цьогоріч мешканці тільки-но утвореної Межиріцької громади матимуть 7 якісно заасфальтованих вулиць», – зазначив Валентин Резніченко.

Межиріцька громада об’єдналася всього чотири місяці тому. Деякі вулиці трьох населених пунктів – сіл Межиріч, Карабинівка та Булахівка – не ремонтувалися десятиліттями. Тож як тільки потеплішало – запрацювала дорожня техніка. Результат – із новим асфальтовим покриттям уже дві дороги в селі Межиріч. Залишилося лише нанести на них розмітку.

«Щодня дістаюся до школи цією дорогою на велосипеді, – розповіла місцева вчителька Клавдія Гиря. – Відтепер, як поклали новий асфальт, на роботу їжджу із превеликим бажанням, хочеться їхати й їхати».

Відремонтовані дороги мають велике значення для села. Вулиця Сонячна – кінцева, нею рухається транспорт на виїзд із населеного пункту. Завжди жвавий і провулок Дружби. Дорога з’єднує чотири основні вулиці в Межирічі.

«На цій вулиці пройшло моє дитинство. Скільки пам’ятаю дорогу – яма на ямі. Разом із сусідами чим тільки їх не засипали, щоб хоч якось пройти можна було, – поділилася місцева мешканка Світлана Коляда. – Нарешті зробили цю дорогу, тепер хоч їхати нею можна. І діткам добре – літають на роликах та самокатах». 

До кінця року обласним коштом оновлять ще 5 вулиць у населених пунктах громади. В Булахівці на чотирьох дорогах ремонтники вже підготували основу під асфальт.

«Велика вдячність керівництву області, що залишається небайдужим до села і виділяє кошти на відновлення інфраструктури громади», – зазначив голова Межиріцької ОТГ Олександр Луценко. 

Загалом цьогоріч на капремонт комунальних доріг із обласного бюджету виділяють рекордну суму – близько 1 млрд грн. Планують оновити близько 130 вулиць.


В селі Межиріч Павлоградського району оновили дві вулиці

«Велика вдячність керівництву області, що залишається небайдужим до села», – Олександр Луценко

Тепер із новим покриттям – провулок Дружби..

..і вулиця Сонячна

Клавдія Гиря: «Відтепер, як поклали новий асфальт, на роботу їжджу із превеликим бажанням, хочеться їхати й їхати»

Оновленим дорогам радіють і водії авто,..

..і велосипедисти,..

..і мотоциклісти,..

..і дітлахи

Світлана Коляда: «Нарешті зробили цю дорогу, тепер хоч їхати нею можна. І діткам добре – літають на роликах та самокатах»

Загалом у Межиріцькій громаді цьогоріч капітально відремонтують 7 вулиць


Завантажуємо ще