A-
A+
Опубліковано 05 лютого 2019 року, 14:05

На Дніпропетровщині підписано Меморандум про співробітництво з Дніпропетровським обласним центром зайнятості

Соціальна адаптація засуджених стала темою круглого столу, що відбувся 5 лютого 2019 року в приміщенні Дніпропетровського обласного центру зайнятості. У обговоренні нагальних питань взяли участь директор центру Вікторія Кузнецова та начальник філії Центру пробації у Дніпропетровській області Ольга Пацан.

Активно долучились до діалогу та обговорення заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко, начальник юридичного відділу Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Платоненко , заступник начальника філії Центру пробації у Дніпропетровській області Владислав Нікітін та провідний інспектор філії Іван Борода.

Проблеми соціальної адаптації засуджених – зокрема, офіційне працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці – викликають живу зацікавленість з боку громадськості та фахових служб області. Під час заходу обговорювались можливості опікування не лише особами, що готуються до звільнення з місць позбавлення чи обмеження волі, а й засудженими до покарань, не пов’язаних з ув’язненням.

Учасники круглого столу підписали Меморандум про співробітництво. Документ має важливе значення у виправленні і ресоціалізації громадян, які перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації Дніпропетровської області. Це дозволить більш ефективно допомагати колишнім засудженим в отриманні ними статусу безробітного, що, в свою чергу, надасть можливість підопічним бути більш соціально захищеними.

Крім того, учасники круглого столу домовились про співпрацю та комунікацію із всіма учасниками процесу ресоціалізації. Першим кроком організаційних заходів можна вважати  найближчу селекторну нараду за участю структурних підрозділів філії Центру пробації у Дніпропетровській області, філій Дніпропетровського обласного центру та базових центрів зайнятості.


За інформацією філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

Завантажуємо ще