A-
A+
Опубліковано 26 вересня 2018 року, 14:30

На Дніпропетровщині молоді мами отримують перші «бебі бокси»

Молоді мами Дніпропетровщини отримують перші «бебі бокси»,  у яких зібрані найнеобхідніші  для немовляти речі. Безкоштовні «пакунки малюка» вже передали мешканкам Кам’янського, Кривого Рогу, Марганця, Павлограда, Нікополя. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА. 

 «Область отримала близько 400 «бебі боксів», ще понад 500 очікуємо до кінця тижня. Їх передаємо жінкам, які стали мамами у вересні 2018-го. За пакунками слід звертатися до установ соцзахисту за місцем проживання, - розповіла начальник управління департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Вікторія Чернигіна. – У подальшому «пакунок малюка» жінки будуть отримувати прямо в пологовому – під час виписки». 

 У «бебі боксі» - все необхідне для дитини у перші місяці життя. Це памперси, серветки, пелюшки, шапочки, повзунки, матрац, ковдра, косметичні засоби, термометри. Все це упаковане в коробку із щільного картону, яка може служити люлькою для немовляти. Є у «пакунку малюка» й інформаційні матеріали про догляд за дитиною.

Вартість одного «бебі бокса» - 5 тисяч гривень. Їх закуповують державним коштом, тож для молодих батьків вони безкоштовні.

 

Завантажуємо ще