A-
A+
Опубліковано 04 жовтня 2018 року, 15:30

На Дніпропетровщині будують 17 сучасних гуртожитків для військових

Поблизу декількох військових частин Дніпропетровщини зводять гуртожитки для контрактників Збройних Сил. Всі будівлі – енергоефективні. Всередині – «казарми поліпшеного планування», як кажуть самі військові. Та фактично це будуть сучасні теплі гуртожитки для захисників України. Загалом у всіх областях держава зводить 184 такі «казарми». Вперше – за сучасними світовими стандартами. 

 «Держава піклується про своїх захисників. Ті, хто боронить цілісність та незалежність України, повинні мати комфортні умови для проживання. Така позиція Президента України Петра Порошенка. У всіх областях стартувало масштабне будівництво 184 казарм поліпшеного планування, а фактично – сучасних гуртожитків. Там зможуть розмістити 23 тисячі військових-контрактників. На реалізацію проекту пішли і кошти, конфісковані у корупціонерів з попередньої влади. Загалом близько 1,4 млрд гривень», – зазначив головний інженер Східного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міноборони Віталій Пік.

 Нині військові Збройних Сил проживають у казармах старого, радянського зразка. На поверсі – до ста койок. Останніми роками збільшилася кількість військовослужбовців-контрактників, тож місць для всіх не вистачає. Військовим доводиться знімати житло, додав Віталій Пік.

Вирішення проблеми – у будівництві нового житла для контрактників. Вже за сучасними стандартами. Так, у Гвардійському зводять відразу чотири будівлі. Підрядники розпочали роботи влітку. Вже майже готовий перший поверх. Ось-ось розпочнуть класти перекриття.

Акцент – на комфорті та енергозбереженні. Казарми – двоповерхові. Їх зводять за типовим проектом. Кожна – на 125 бійців. Утеплені покрівля, фасад та підлога, сучасні вікна. Фактично споруда являтиме собою «термос», каже підрядник. Це дозволить мінімізувати витрати на опалення.

Всередині облаштують житлові «блоки».  У кожному буде дві кімнати на 10 осіб, санвузол та душова. На поверхах – кухні з міні-їдальнями. Там встановлять сучасні електроплити і холодильники. А ще – військові матимуть побутові приміщення для прання та сушіння особистих речей.

У Черкаському будують 5 таких гуртожитків. У двох вже розпочали кладку другого поверху.

Ще 8 сучасних казарм для контрактників з’являться у Кривому Розі та Старих Кодаках.

Загалом у нових будівлях розмістять понад 2 тис військових Дніпропетровщини.

На Дніпропетровщині будують сучасні гуртожитки для військових-контрактників –..

..за типовим проектом, з урахуванням сучасних стандартів

У Гвардійському зводять відразу чотири будівлі

Підрядники розпочали роботи влітку

Вже майже готовий перший поверх

Невдовзі розпочнуть класти перекриття

Акцент у будівництві – на комфорті..

..та енергозбереженні

«Ті, хто боронить цілісність та незалежність України, повинні мати комфортні умови для проживання. Така позиція Президента України Петра Порошенка», – Віталій Пік

У розпалі – й будівництво житла для військових у Черкаському

Там зводять п’ять гуртожитків

Будівельники вже розпочали кладку другого поверху

Загалом у нових будівлях розмістять понад 2 тис військових Дніпропетровщини

Завантажуємо ще