A-
A+
Опубліковано 19 вересня 2018 року, 16:30

Містобудівна документація Дніпропетровщини – №1 в Україні за якістю та відкритістю

Де інвесторам можна звести підприємство та як буде розвиватись рідне село чи місто. Така інформація доступна у режимі онлайн всім мешканцям області. Дніпропетровщина очолила всеукраїнський рейтинг відкритості та якості опублікування містобудівної документації. Про це повідомив начальник управління містобудування та архітектури Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Богданов.

Всеукраїнський рейтинг відкритості та якості опублікування містобудівної документації складається вже другий рік поспіль. Це проект «Відкрите просторе планування Pmap», що впроваджується неурядовою організацією BRDO, нідерландською програмою МАТРА та Мінрегіоном України.

Лідерів визначають за допомогою http://pmap.minregion.gov.ua – відкритого державного онлайн майданчика, де публікуються дані про міське планування у регіонах.

«Цього літа Дніпропетровщина посіла перше місце за наповнюваністю ресурсу. Ми внесли туди понад 98% наявної інформації про містобудування в області. Тепер очолили рейтинг відкритості та якості опублікування таких документів, – сказав  начальник обласного управління містобудування та архітектури Ігор Богданов. –  Лідерські позиції – завдяки активній роботі облдержадміністрації у цьому напрямку. Ми вже третій рік поспіль працюємо над створенням містобудівного кадастру. Наприкінці 2017-го відкрили відповідний сайт. Тому і до роботи з проектами всеукраїнського масштабу абсолютно готові».

У національному рейтингу відкритості та якості опублікування містобудівної документації Дніпропетровщина набрала 6,7 бала з можливих 6,9. По 6,6 балів мають Івано-Франківська та Закарпатська області.

Ознайомитися з рейтингом можна тут.

Завантажуємо ще