A-
A+
Портал працює в режимі тестування. Зауваження щодо роботи надсилайте, будь ласка, на support@adm.dp.gov.ua . Стара версія порталу
Опубліковано 13 березня 2018 року, 15:30

Міносвіти запрошує науковців Дніпропетровщини до участі в конкурсі

Вчених Дніпропетровщини запрошують взяти участь в конкурсі для наукових експертівУчасники мають запропонувати власні методи оцінки національної науки. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА. 

«Для участі в конкурсі потрібно подати аналіз роботи наукових дослідників, колективів або установ України. Серед поданих проектів оберуть три найкращі. Головні вимоги – сучасний підхід, ефективність для української науки, оригінальність та наукова якість», – розповіли в департаменті.

Учасниками конкурсу можуть стати викладачі вишів та працівники наукових установ. Можливі теми проектів системи оцінки науки за кордоном, сучасні інструменти для оцінки національної науки, дослідження наукової діяльності вишів.

Переможців нагородять МОН та співорганізатор конкурсу – міжнародна видавнича компанія Elsevier.

Для участі треба до 14:00 20 березня надіслати реєстраційну форму на електронну адресу dbservice@gntb.gov.ua. Власний проект потрібно подати до 14:00 20 квітня.

Головна мета конкурсу – залучення експертів до обговорення проблем національної науки.

Всі деталі тут.

Завантажуємо ще