A-
A+
Опубліковано 13 червня 2019 року, 13:30

Майже 20 політичних радників з країн ЄС вивчали соціально-економічну ситуацію на Дніпропетровщині

До Дніпропетровщини завітали майже 20 політичних радників з країн Європейського Союзу. Приїхали, аби почути про соціально-економічну обстановку в області з перших вуст. Про реальну ситуацію дізнавалися на зустрічі в облдержадміністрації. 

 «Дніпропетровщина стала форпостом України. Коли на Сході почалася війна, наші хлопці одними з перших відправилися на фронт, - розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. - Незважаючи на це, регіон продовжує активно розвиватися. Використовуємо максимум переваг, які дала децентралізація, та розбудовуємо інфраструктуру. А ще - працюємо над сприятливим бізнес-кліматом та залучаємо нових інвесторів». 

 На зустрічі йшлося про збереження суверенітету України з допомогою ЄС, військовополонених. Говорили про реформи в країні та їх підтримку європейськими партнерами.

«Щопівроку наша делегація відправляється до різних регіонів України, але на Дніпропетровщину приїхали вперше. Це важливо, адже можемо на власні очі побачити політичну та економічну обстановку», - наголосив керівник відділу політики Представництва ЄС в Україні Фабіо Делла Піазза.

 Загалом до Дніпропетровщини приїхали 19 політичних радників - з Австрії, Бельгії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Греції, Литви, Португалії, Румунії, Словенія, Швеція, Британії.

До Дніпропетровщини завітали майже 20 політичних радників

 Приїхали з Австрії, Бельгії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини та інших країн

В області радники вивчали соціально-економічну ситуацію

Фабіо Делла Піазза: «Такі візити важливі, адже можемо на власні очі побачити політичну та економічну обстановку»

 На зустрічі йшлося про збереження суверенітету України

Говорили про реформи в країні,..

 їх підтримку європейськими партнерами.

 

Завантажуємо ще