A-
A+
Опубліковано 08 січня 2019 року, 09:30

Лошкарівська об’єднана громада Дніпропетровщини візьме участь у європейському проекті 

Лошкарівська ОТГ Дніпропетровської області стала учасницею європейського проекту «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об'єднаних територіальних громадах». Її відібрали серед 128 претендентів. 

Протягом 2019 року представників громади навчатимуть розробляти ефективні стратегії розвитку транспортної інфраструктури.

Також передбачені тренінги, на яких розкажуть про інфраструктуру громадського транспорту, заходи безпеки дорожнього руху, створення умов для велосипедистів.

За участі українських та німецьких експертів заплановані міжнародні навчальні візити, а також робочі сесії безпосередньо в ОТГ.

Загалом до проекту долучаться 30 об'єднаних громад з 18 областей України.

Проект «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об'єднаних територіальних громадах» спрямований на вирішення нагальних транспортних проблем на місцях. Його упродовж року втілюватиме міжнародна Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Кластером сталої мобільності GIZ.

Програму «U-LEAD з Європою», яка передбачає розширення прав і можливостей на місцевому рівні, фінансують Європейський Союз та його країни-члени Данія, Естонія, Німеччина, Польща, Швеція.

Завантажуємо ще