A-
A+
Опубліковано 30 травня 2019 року, 09:30

Із Дніпропетровщиною ознайомилися слухачі командно-штабного коледжу Академії оборони Великобританії

До Дніпропетровської області з ознайомчим візитом завітала група слухачів командно-штабного коледжу Академії оборони Великої Британії. Це офіцери із 12-ти країн, які практикуються у вивченні соціально-економічної та гуманітарної ситуацій в різних регіонах світу. В епіцентрі уваги іноземних військових опинилася і Дніпропетровщина. 

 «Україна наразі знаходиться в епіцентрі війни. Дніпропетровщина стала тим форпостом, який стримав російську агресію, і не дав їй просунутися вглиб країни. Область – лідер за кількістю добровольців, які пішли захищати східні рубікони. Саме тут був створений перший центр допомоги учасникам АТО. Крім того, у нашому регіоні найбільше чоловіків, які підписали контракт із ЗСУ», – розказав заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко. 

Він додав, що попри це, Україна розвивається і впроваджує реформи. Одна з найефективніших – децентралізація. Дніпропетровщина, яка однією з перших включилася в реформу, має зримі приклади змін. В області осучаснюють медзаклади, зводять дитсадки, реконструюють школи, прокладають нові дороги, облаштовують стадіони, будують водогони.

Соціально-економічну ситуацію у Дніпропетровській області вивчала інтернаціональна група старших слухачів коледжу. Це майже 30 студентів з Америки, Великобританії, Індії, Саудівської Аравії, Японії та інших країн.

«Військова Академія оборони Великобританії об’єднує виші, що готують офіцерів та цивільних в інтересах як національних, так і іноземних збройних сил. Вони вчаться адекватно реагувати на виклики національній безпеці, стратегічним підходам при управлінні військовими ресурсами. На курсі – слухачі 59 країн британської співдружності, – розказав заступник начальника Академії – директор курсу, комодор Королівських ВМС Гебер Акланд. – Британія й надалі залишатиметься надійним союзником України». 

Іноземна делегація також відвідала Музей АТО, Алею пам’яті біля облдержадміністрації, КБ «Південне».  

Гостей з Академії оборони Великобританії Дніпропетровщина приймала вже втретє.

 До Дніпропетровської області завітали слухачі командно-штабного коледжу ...

 ... Академії оборони Великобританії.

 Це майже 30 студентів з Америки, Великобританії, Індії...

 ... Саудівської Аравії, Японії та інших країн.

 «Дніпропетровщина стала тим форпостом, який стримав російську агресію, і не дав їй просунутися вглиб країни. Область – лідер за кількістю добровольців, які пішли захищати східні рубікони. Саме тут був створений перший центр допомоги учасникам АТО», – розказав Володимир Юрченко.

Це вже третій візит делегації з Академії оборони Великобританії ...

 ...до Дніпропетровщини.

Іноземна делегація відвідала Музей АТО, Алею пам’яті біля ОДА, КБ «Південне».

Британія й надалі залишатиметься надійним партнером України

Завантажуємо ще