A-
A+
Опубліковано 06 червня 2018 року, 14:30

Дніпропетровщина поглибить співпрацю із Угорщиною, Чехією, Польщею та Словаччиною

Дніпропетровщина планує поглибити економічні та культурні зв’язки із Угорщиною, Чехією, Польщею та Словаччиною. Про перспективи розвитку співробітництва говорили під час зустрічі керівництва області із послами цих країн. 

«Реформа децентралізації, яка впроваджується на Дніпропетровщині, дала можливість в кілька разів збільшити бюджети громад, інвесторам – напряму співпрацювати із ними, - розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман. – Територіальні об’єднання отримали поштовх до розвитку власної інфраструктури. Такого будівництва в області не було за всі роки незалежності України. Оновлюються дороги, школи, садочки, лікарні».

Основна задача як обласної влади, так і громад – залучення нових інвесторів, додав Олег Кужман. Та наголосив: для цього на Дніпропетровщині створені всі умови. Бізнесу не заважають працювати, а навпаки – сприяють подоланню бюрократичних перепон.

«Ми хочемо розвивати контакти не тільки з Україною в цілому,  а й, зокрема, із Дніпропетровською областю. Наші підприємства готові до цього», - зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкен.

«Україна для Чехії дуже важливий партнер. У нас вже є гарні торгово-промислові відносини. Хочемо і надалі розвивати ці відносини. Будемо раді, якщо кількість наших фірм, які працюють на Дніпропетровщині, буде зростати. Зокрема, хочемо розширити контакти у сфері культури», - розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула. 

Він додав, що минулоріч Чехія брала участь у Міжнародному економічному форумі, який організовувала ДніпроОДА. Аби поглибити співпрацю з областю, збираються приєднатися до заходу й у 2018-му. Зокрема, організувати окремі зустрічі між бізнесменами Дніпропетровщини та Чехії.

 Дніпропетровщина розширить співпрацю із Угорщиною, Чехією, Польщею та Словаччиною

 Олег Кужман: «Основна задача як обласної влади, так і громад – залучення нових інвесторів»

В області бізнесу не заважають працювати, а сприяють подоланню бюрократичних перепон.

Завантажуємо ще