A-
A+
Опубліковано 09 липня 2018 року, 14:30

Дніпропетровщина першою в Україні створила регіональну програму розвитку сфери адмінпослуг

ДніпроОДА створила першу в Україні регіональну Програму розвитку й підтримки сфери надання адміністративних послуг. Вона розрахована до 2020 року та спрямована на те, аби зробити процес оформлення документів ще зручнішим. Про це стало відомо під час прес-конференції в облдержадміністрації. 

«Програма розвитку сфери адмінпослуг - унікальний документ. Він дозволить  діяти послідовно та ефективно. Прагнемо, аби кожен мешканець Дніпропетровщини міг оформити всі необхідні документи з комфортом. Все це – не виходячи з дому або в одній установі, з європейським сервісом, без черг та біганини по кабінетах. У цьому й допоможе новостворена стратегія», - зазначила начальник управління з розвитку адмінпослуг ДніпроОДА Олена Лічманенко.

У програмі визначені чотири пріоритетні напрямки розвитку сфери адмінпослуг. Перший - стандартизація. Планують  створити електронний реєстр, у якому чітко пропишуть єдині назви всіх послуг та строки їх виконання.

«Хочемо запровадити послуги «одним пакетом» - за життєвими обставинами або бізнес-ситуаціями. Наприклад, при народженні дитини або відкритті власної справи, - пояснила начальник управління. - Плануємо й максимально інтегрувати всі послуги органів влади до ЦНАПів. Створити, так звані, «супермаркети послуг» - зайшов в одну установу та оформив абсолютно всі необхідні документи».

Ще один пріоритет – відкриття нових ЦНАПів та збільшення кількості пересувних офісів.

«Окремий напрямок – розвиток електронних сервісів. Це підключення нових ЦНАПів до обласних е-систем та запровадження там онлайн-сплати за адмінпослуги»,  - сказала начальник управління.

Серед пріоритетів – й організація різноманітних тренінгів для працівників ЦНАПів, аби покращувати якість сервісу.

«Серед унікальних ініціатив – створення при ДніпроОДА регіонального контакт-центру. Там надаватимуть консультації заявникам та відповідатимуть на скарги. Це дозволить розгрузити адміністраторів ЦНАПів, а отже – підвищити продуктивність їхньої роботи», - наголосила Олена Лічманенко. 

На втілення програми у 2018 році з обласного бюджету передбачили понад 3 млн грн. Планують, що наступного року сума зросте більш ніж втричі. Кошти на виконання стратегії направлятимуть й місцеві бюджети та міжнародні організації.

Нині на Дніпропетровщині – 57 ЦНАПів.

Дніпропетровщина першою в Україні створила регіональну програму розвитку сфери адмінпослуг

Завантажуємо ще