A-
A+
Опубліковано 04 травня 2018 року, 13:30

Дніпро прийматиме Всеукраїнський конгрес старост об’єднаних громад

24-25 травня у Дніпрі відбудеться Всеукраїнський конгрес старост об’єднаних територіальних громад. Поспішіть зареєструватися – подання заявок до 5 травня. Про це повідомили в обласному Центрі розвитку місцевого самоврядування. 

«Староста – нова посадова особа місцевого самоврядування. Завдяки йому інтереси всіх жителів сіл в ОТГ представлені належним чином. У такий спосіб соціальні, побутові та інші потреби мешканців будуть задоволені. Старост об’єднаних громад країни вирішили зібрати на національному конгресі у Дніпрі. Очікуємо понад 200 учасників. Поділимося своїм досвідом – дізнаємося про кращі практики колег», – розказала директор Центру Олена Тертишна. 

У програмі першого дня конгресу – дискусійні панелі, діалоги та дебати, присвячені розвитку інституту старост.

У другий день – виїзд у  старостинські округи Дніпропетровської області для обміну досвідом.

Зокрема, про роль старости у розвитку безпеки можна буде дізнатися на практичній локації у Слобожанській ОТГ.

Про формування громадської думки щодо реалізації проектів на старостинському окрузі розповідатимуть у Новоолександрівській громаді.

На локації в Солонянській ОТГ обговорюватимуть місію старости в розвитку освітнього, культурного та спортивного простору громади, а в Петриківській – брендування й розвиток креативних індустрій.

Кого цікавить робота старостату щодо розвитку інфраструктури округу, чекатимуть на локації в Червоногригорівській громаді.

До участі в конгресі запрошуються старости та голови об’єднаних громад,  директори регіональних центрів розвитку місцевого самоврядування, представники влади.

Заявки на участь приймаються до 5 травня включно.

Староста обирається на 5 років, є членом виконавчого комітету громади і представляє в ньому інтереси жителів села, здійснює комунікацію між владою та мешканцями.

Староста має робоче місце на території свого старостинського округу, веде прийом жителів, організовує заходи на селі, моніторить проблеми та пропонує варіанти вирішення.

Завантажуємо ще