A-
A+
Опубліковано 06 червня 2018 року, 16:30

Діти учасників АТО відправились на відпочинок до Данії

Восьмеро дітей учасників АТО з Дніпропетровщини поїхали на безкоштовні канікули до Данії. Хлопчики та дівчатка відпочиватимуть у європейському таборі протягом десяти днів. Про це повідомила начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка. 

«Третій рік поспіль відправляємо дітей Дніпропетровщини на відпочинок за кордон. В Данію цьогоріч їдуть восьмеро хлопчиків та дівчат. Це діти інвалідів війни та загиблих військовослужбовців. Такі канікули стали можливими завдяки співпраці ДніпроОДА, датської волонтерської організації «Ластівка» та українських волонтерів», – розповіла Наталія Шуліка.  

На канікули поїхали діти від 9 до 13 років. Це їхня перша тривала подорож без батьків.

«Щоб відчувати себе більш впевнено і комфортно, я взяла з собою речі, які подарували мама і тато. Коли я на них дивлюся, відразу посміхаюсь і всі страхи зникають», – сказала 10-річна дніпрянка Даша Товстик.

Мама дівчинки намагається стримати хвилювання.

«У 2014 році в зоні АТО наш тато отримав важке поранення. Тому донька швидко подорослішала. Вперше відправляю її до табору, та ще й за кордон!, – поділилась емоціями мама Олеся Товстик. – Добре, що організовують такі поїздки. Діти дізнаються багато нового, побачать, як живуть люди в Європі». 

Побачити на власні очі справжній океан прагне й 10-річний Євген Бунчиков з П’ятихаток.

«У нашому селищі є ставок, ми їздили на море, але ж океан - це зовсім інше! Хочеться зрозуміти, який він, - каже хлопчик. – Головне, про що попередили батьки - завжди бути на зв’язку». 

Поїздка до Данії триватиме десять днів. Юних мандрівників супроводжуватиме психолог. В програмі – активний відпочинок: аквапарки, екскурсії та освітні курси.  

Діти АТОвців з Дніпропетровщини цьогоріч також відпочинуть в Австрії, Греції, Польщі та Бельгії.

Діти АТОвців відправляються до Данії

У далеку подорож проводжають найрідніші -

мами й тата

«Вперше відправляю доньку до табору, та ще й за кордон, – поділилась емоціями мама Олеся Товстик

На канікули за кордон – восьмеро хлопчиків та дівчаток

«Третій рік поспіль відправляємо дітей Дніпропетровщини на відпочинок за кордон. Це діти інвалідів війни та загиблих військовослужбовців», – розповіла Наталія Шуліка

 Назустріч новим відкриттям

«У нашому селищі є ставок, ми їздили на море, але ж океан - це зовсім інше!», - радіє 10-річний Євген Бунчиков

 В Данії – дитячий табір

Відпочинок за кордоном протягом десяти днів

Завантажуємо ще