A-
A+
Опубліковано 09 липня 2018 року, 12:30

Діти АТОвців з Дніпропетровщини відправилися на відпочинок до Бельгії

Діти АТОвців з Дніпропетровщин відправилися у закордонні канікули. Вероніка та Гриша відпочиватимуть у Бельгії. Про це повідомила начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.

«Щороку діти АТОвції із Дніпропетровщини їздять на відпочинок за кордон. У червні восьмеро хлопців та дівчат були в Данії, п’ятеро - відправилися до Австрії. Сьогодні  ще двоє дітей поїхали до Бельгії. Подорож організували разом з міждержавним комітетом Україна-Бельгія-Люксембург», - розповіла Наталія Шуліка.

Подорож до Бельгії триматиме 10  днів. Першу частину канікул діти житимуть у старовинному абатстві, другу – у приватній школі. Для маленьких мандрівників  – насичена програма: екскурсії до національних парків та замку тамплієрів,  гірські походи, катання на конях, майстер-класи з гончарства та малювання, аквапарк.

«Загалом до Бельгії відправилися 18 дітей з 10 регіонів країни. Вони підготували сюрприз для української діаспори у Бельгії – презентацію рідної культури. Діти вдягатимуть вишиванки, співатимуть українські пісні та подарують власноруч намальовані картини», - розповіла голова міждержавного комітету Україна-Бельгія-Люксембург (Ротарі) Ольга Змієвська.

Окрім розважальної програми на дітей чекає курс  психологічної реабілітації.

«Вероніка вперше поїхала за кордон. Це була її мрія. Вчора дочка сказала мені: «Я не вірю, що дочекалася», - посміхається мама 12-річної мандрівниці Яна Обиденникова. – Я дуже хвилювалася, відпускала зі сльозами на очах. Проте домовилися, що кожного вечора будемо зв’язуватися по інтернету». 

Цього літа  дітей АТОвців із Дніпропетровщини на відпочинок прийматимуть також Польща та Греція.

 Діти АТОвців поїхали на відпочинок до Бельгії

У мандрівку відправилися двоє дітей

На Вероніку та Гришу чекає насичена програма

Така пригода для дітей – мрія

Подорож триватиме 10 днів

 

Завантажуємо ще