A-
A+
Опубліковано 27 лютого 2018 року, 11:30

Цьогоріч підприємства області подали вже майже 300 електронних декларацій про відходи

Декларування в один клік – легко й по-сучасному: онлайн-документообіг стає все більш популярним. З початку 2018-го підприємства області подали вже майже 300 електронних декларацій про відходи. Про це розповів директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА Руслан Стрілець.  

«Дніпропетровщина першою в Україні перевела декларації про відходи в режим онлайн. Підприємці вже встигли оцінити переваги електронного сервісу – він зручний та значно економить час. З початку року підприємства області подали 283 онлайн-декларації про відходи», - зазначив Руслан Стрілець.

У 2017-му підприємці області подали близько 700 декларацій про відходи, більше половини з них – в електронному вигляді.

Це можна зробити в один клік, зазначили в департаменті. При заповненні форми припуститися помилок майже неможливо, а якщо недоліки все ж таки  матимуть місце, система підкаже, як їх виправити.

Для реєстрації декларації треба зайти на сайт https://e-eco.gov.ua/, внести дані та завірити їх своїм цифровим підписом. Після подання на електронну пошту надходить повідомлення про результат розгляду декларації.

Додаткова інформація про заповнення електронної декларації про відходи – у  департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА за телефоном 096 512 94 24, ecology@adm.dp.gov.ua

Завантажуємо ще