A-
A+
Опубліковано 14 травня 2018 року, 09:30

Цьогоріч на Дніпропетровщині вже всиновили 30 дітей – Валентин Резніченко

З початку року три десятки сиріт області знайшли нових батьків. Дітей всиновили українські родини та сім’ї з-за кордону. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Виховуватися в сім’ї – щастя для будь-якої дитини. Знайти люблячу родину тому, хто довгий час не знав батьківської турботи, – справжній подарунок долі. Всиновлення сиріт – благородна справа, що завжди знаходитиме підтримку з боку держави. На цьому акцентує і Президент України Петро Порошенко. З початку року нових батьків знайшли вже 30 маленьких мешканців Дніпропетровщини», – зазначив Валентин Резніченко.

Більшість усиновлених – немовлята. Загалом віддають перевагу дошкільнятам, проте нові родини знаходять і діти старшого віку, і підлітки.

Із 30 всиновлених маленьких українців троє відтепер виховуватимуться за кордоном.

Щоб всиновити дитину, необхідно звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання, заповнити заяву та пройти співбесіду. Бажаючих ставлять на облік, допомагають знайти малюка та оформити документи.

На Дніпропетровщині – понад 8,6 тис дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже всі вони – під опікою, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

У 2017-му в області всиновили 161 дитину.

Завантажуємо ще