Опубліковано 19 жовтня 2018 року, 11:30

Боксери Дніпропетровщини повернулися з Кубку України з трьома медалями

Завершився Кубок України з боксу серед чоловіків. Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли «золото» та два «срібла». Про це розповіли в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Змагання проходили у Запоріжжі. За першість боролися 83 українських спортсмени. Дніпропетровщину представляли 8 боксерів, три з них здобули перемогу.

Олександр Абрамян посів перше місце у ваговій категорії до 64 кг. Ліпаріт Устян виборов «срібло» у ваговій категорії до 69 кг. З медаллю такого ж ґатунку повернувся Роберт Жмурко. Він боровся у ваговій категорії +91 кг.

Крім того, Олександр Абрамян та Роберт Жмурко отримали Кубки за кращий бій і волю до перемоги, а ще фінансову премію від організаторів змагань.

Загалом на Дніпропетровщині боксом займаються майже 3,8 тис спортсменів, з якими працюють 134 тренери.