A-
A+
Опубліковано 07 грудня 2018 року, 14:30

Біля будівлі Дніпропетровської ОДА піднімуть прапор ВМС України в підтримку військовополонених

10 грудня у Дніпрі, біля будівлі облдержадміністрації, піднімуть прапор військово-морських сил України – в підтримку полонених моряків. В акції візьмуть участь силовики, АТОвці та їхні рідні. Долучитися можуть усі охочі мешканці регіону, які переймаються долею військовополонених. Про це розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Вся Україна підтримує моряків, що опинилися в полоні. Прапор військово-морських сил нині піднімають в різних обласних центрах. Дніпропетровщина теж долучилася до всенародної акції», – зазначила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Першою підняла прапор у підтримку полонених моряків Одеса. Ініціативу підхопили у Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Києві, Львові, Кропивницькому.

Тепер прапор ВМС України піднімуть і в Дніпрі – поряд із будівлею облдержадміністрації. Він майорітиме тиждень – замість прапору області.

 «Запросили на підняття прапора АТОвців із родинами та силовиків області. Та долучитися до акції можуть усі мешканці, небайдужі до долі полонених моряків», – додала Наталія Шуліка.

 Заходи відбудуться 10 грудня за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1. Початок – о 12:00.

 

Завантажуємо ще